Svart Basque Med Spetsdetaljer
Lägsta pris 659 kr hos 1 butik
Prisjämförelse från 1 butik. Vi säljer inga produkter själva — du klickar vidare och slutför köpet hos återförsäljaren.
Diskret leverans · Köpet sker hos Vuxen.se — butiken ansvarar för frakt, retur och garanti

Snabbfakta
- Varumärke
- Cottelli Collection Plus
- Material
- Spets
- Färg
- Svart
- Kategori
- Underkläder (dam)
- EAN
- 4024144405435
EAN: 4024144405435
Jämför priser
1 butik — sorterat efter pris (exkl. frakt)
Köp sker hos respektive butik. Frakt, retur (minst 14 dagars ångerrätt enligt lag) och garanti hanteras av butiken enligt deras villkor.
Prisjämförelse i korthet
- Här hittar du Svart Basque Med Spetsdetaljer till lägsta pris — 659 kr hos Vuxen.se.
- Jämför 1 butik som säljer Cottelli Collection Plus och få diskret leverans direkt hem.
- Populärt val inom underkläder (dam) — lager och frakt uppdateras löpande.
Svart Basque Med Spetsdetaljer jämförs hos 1 butik. Priset är 659 kr hos samtliga butiker just nu.
Just nu är produkten slut i lager hos samtliga 1 butiker vi jämför.
Om produkten (från tillverkaren)
Vacker basque med spets och dekorativ snörning fram. Knäpps med hakknäppen bak i ryggen. Axelbanden samt strumpebanden är justerbara. Framsidan av trosan är gjord av vacker spets.
Strumpor medföljer ej!
Plus size
Material: 95% polyester, 5% elastan
Spets: 90% polyamid, 10% elastan
Om Svart Basque Med Spetsdetaljer
Svart Basque Med Spetsdetaljer från Cottelli Collection Plus hör hemma i kategorin underkläder (dam) och är ett populärt val bland användare som söker efter just underkläder (dam). Eftersom vi jämför priser från flera svenska butiker kan vi hjälpa dig att hitta bästa möjliga pris. Den här produkten passar dig som vill utforska underkläder (dam) — alla butiker vi länkar till skickar diskret utan synligt innehåll.
Prisutveckling
Senaste 30 dagarnas priser per butik (exkl. frakt).
Ingen prishistorik tillgänglig ännu.
Vanliga frågor om Svart Basque Med Spetsdetaljer
- Vad kostar Svart Basque Med Spetsdetaljer?
- Svart Basque Med Spetsdetaljer kostar 659 kr hos samtliga 1 butiker vi jämför.
- Var är produkten billigast?
- Svart Basque Med Spetsdetaljer är billigast hos Vuxen.se för 659 kr.
- Finns den i lager?
- Just nu är Svart Basque Med Spetsdetaljer slut i lager hos samtliga 1 butiker vi jämför.
- Hur rengör man produkten?
- Rengör Svart Basque Med Spetsdetaljer med ljummet vatten och mild tvål eller ett rengöringsmedel avsett för underkläder (dam). Låt torka helt innan förvaring. Följ alltid tillverkarens anvisningar på förpackningen.
- Är den bekväm att använda?
- Svart Basque Med Spetsdetaljer är utformad för komfort vid normal användning. Använd vattenbaserat glidmedel vid behov och börja försiktigt — avbryt om något känns obekvämt.
- Hur lång är leveranstiden för produkten?
- De flesta svenska butiker vi jämför skickar samma eller nästa vardag, med leverans inom 1–3 vardagar. Alla paket levereras diskret utan synligt innehåll.
Liknande produkter
Fler i Underkläder (dam)
Nytt
Nytt
Nytt
NyttBästa pris
659 kr hos Vuxen.se




