Tenga Egg Orgasm Pack Paketerbjudande
Lägsta pris 229 kr hos 1 butik
Prisjämförelse från 1 butik. Vi säljer inga produkter själva — du klickar vidare och slutför köpet hos återförsäljaren.
Diskret leverans · Köpet sker hos BlushMe.se — butiken ansvarar för frakt, retur och garanti

Snabbfakta
- Varumärke
- Paketerbjudande
- Mått
- 70 mm
- Kategori
- Glidmedel
- EAN
- 7350129237126
EAN: 7350129237126
Jämför priser
1 butik — sorterat efter pris (exkl. frakt)
Köp sker hos respektive butik. Frakt, retur (minst 14 dagars ångerrätt enligt lag) och garanti hanteras av butiken enligt deras villkor.
Prisjämförelse i korthet
- Här hittar du Tenga Egg Orgasm Pack Paketerbjudande till lägsta pris — 229 kr hos BlushMe.se.
- Jämför 1 butik som säljer Paketerbjudande och få diskret leverans direkt hem.
- Populärt val inom glidmedel — lager och frakt uppdateras löpande.
Tenga Egg Orgasm Pack Paketerbjudande jämförs hos 1 butik. Priset är 229 kr hos samtliga butiker just nu.
Just nu är produkten slut i lager hos samtliga 1 butiker vi jämför.
Om produkten (från tillverkaren)
Inramad i det eleganta svarta och champagnefärgade skalet är LOVERS EGG, en mjuk, smidig manlig nöjesarm som gör det möjligt för användaren att fullständigt styra stimulansen på en man.
Under användningen värms materialet till kroppstemperatur, så användarens värme kan kännas mellan de två.
Super Stretch Sensations EGG kan täcka nästan vilken storlek som helst för sensuellt smekande eller lekfull petting.
Den supertöjbara elastomeren som döljs inom var och en av dessa diskreta EGG, expanderar drastiskt för en snygg passform, oavsett storlek.
TENGA EGGs kommer i olika sorter, var och en med olika interna strukturer för en variation av upplevelser. Perfekt som en spännande gåva och en perfekt resesällskap!
Storlek: 53 x 53 x 70 mm
Tenga Clicker
Tenga Egg Clicker har ett mönster av knölar och förhöjningar som kommer ge en överflöd av stimulans!
Njut av den fenomenala sensationen av TENGA EGG onanileksak. Dessa små skönheter är stretchiga och passar alla storlekar. Ta bara bort pappret, häll det medföljande glidmedlet i ägget och hänge dig själv i knäskakande sensationer med den superkänsliga insatsen.
Perfekt leksak för resor - lägg dom i din ficka och njut av den ultimata orgasmen när du är på språng.
Tenga - Wavy
Tenga egg Wavy har en porlande vågig insida och ger otroliga vågor av njutning!
Njut av den fenomenalt ribbade njutningen av TENGA EGG-onani. Dessa små skönheter är stretchiga och passar alla storlekar. Packa helt enkelt upp, lägg till den medföljande påsen med glidmedel och skäm bort dig själv i knädarrande känslor med de super-taktila ärmarna.
Perfekta reseleksaker - stoppa ner dem i fickan och njut av den ultimata ready-to-go-RIGHT-NOW orgasmen
Tenga Silky
Tenga Egg Silky har många inre räfflor som sammanflätas och vrider sig runt äggets insida. smekningar som går upp och ner känns fantastiska och retsamma vridningar lägger till en ny variation av njutning!
Ärmen har en rundad ände med ett kontinuerligt linjerat mönster för att helt omsluta och smeka penis, precis som silke!
Njut av de fenomenala ribbade känslorna av TENGA EGG-onani. Dessa små skönheter är stretchiga och passar alla storlekar. Packa helt enkelt upp den, lägg till den medföljande påsen av smörjmedel och skäm bort dig själv i knädarrande känslor med de super-taktila ärmarna.
Perfekta reseleksaker - stoppa ner dem i fickan och njut av den ultimata ready-to-go-RIGHT-NOW orgasmen.
Tenga Egg Orgasm Pack Paketerbjudande är redo att skickas till dig omgående med expressleverans.
Om Tenga Egg Orgasm Pack Paketerbjudande
Tenga Egg Orgasm Pack Paketerbjudande från Paketerbjudande hör hemma i kategorin glidmedel och är ett populärt val bland användare som söker efter just glidmedel. Eftersom vi jämför priser från flera svenska butiker kan vi hjälpa dig att hitta bästa möjliga pris. Den här produkten passar dig som vill utforska glidmedel — alla butiker vi länkar till skickar diskret utan synligt innehåll.
Prisutveckling
Senaste 30 dagarnas priser per butik (exkl. frakt).
Ingen prishistorik tillgänglig ännu.
Vanliga frågor om Tenga Egg Orgasm Pack Paketerbjudande
- Vad kostar Tenga Egg Orgasm Pack Paketerbjudande?
- Tenga Egg Orgasm Pack Paketerbjudande kostar 229 kr hos samtliga 1 butiker vi jämför.
- Var är produkten billigast?
- Tenga Egg Orgasm Pack Paketerbjudande är billigast hos BlushMe.se för 229 kr.
- Finns den i lager?
- Just nu är Tenga Egg Orgasm Pack Paketerbjudande slut i lager hos samtliga 1 butiker vi jämför.
- Hur rengör man produkten?
- Rengör Tenga Egg Orgasm Pack Paketerbjudande med ljummet vatten och mild tvål eller ett rengöringsmedel avsett för glidmedel. Låt torka helt innan förvaring. Följ alltid tillverkarens anvisningar på förpackningen.
- Är den bekväm att använda?
- Tenga Egg Orgasm Pack Paketerbjudande är utformad för komfort vid normal användning. Använd vattenbaserat glidmedel vid behov och börja försiktigt — avbryt om något känns obekvämt.
- Hur lång är leveranstiden för produkten?
- De flesta svenska butiker vi jämför skickar samma eller nästa vardag, med leverans inom 1–3 vardagar. Alla paket levereras diskret utan synligt innehåll.
Liknande produkter
Fler i Glidmedel



Bästa pris
229 kr hos BlushMe.se





