Tenga

Tenga Pocket Click Ball Stroker

Lägsta pris 55 kr hos 2 butiker

⭐ Lägsta pris någonsin (30 dagar)

Prisjämförelse från 2 butiker. Vi säljer inga produkter själva — du klickar vidare och slutför köpet hos återförsäljaren.

Diskret leverans · Köpet sker hos Sinful.se — butiken ansvarar för frakt, retur och garanti

Tenga Pocket Click Ball Stroker

Snabbfakta

Varumärke
Tenga
Material
TPE
Kategori
Onanileksaker
EAN
4560220554159

EAN: 4560220554159

Jämför priser

2 butiker — sorterat efter pris (exkl. frakt)

Köp sker hos respektive butik. Frakt, retur (minst 14 dagars ångerrätt enligt lag) och garanti hanteras av butiken enligt deras villkor.

Prisjämförelse i korthet

  • Här hittar du Tenga Pocket Click Ball Stroker till lägsta pris — 55 kr hos BlushMe.se.
  • Jämför 2 butiker som säljer Tenga och få diskret leverans direkt hem.
  • Populärt val inom onanileksaker — lager och frakt uppdateras löpande.

Tenga Pocket Click Ball Stroker jämförs hos 2 butiker. Lägsta pris är 49 kr hos BlushMe.se, högsta 55 kr hos Sinful.se — en prisskillnad på 6 kr.

Finns i lager hos 1 av 2 butiker just nu.

Om produkten (från tillverkaren)

Upptäck nyheten från det otroligt populära, japanska varumärket TENGA!

Denna pocket sized stroker i stretchigt TPE-material ger dig ett bärbart onaniredskap som är flexibelt nog för att passa nästan alla storlekar. TENGA Pocket finns tillgänglig i sex olika varianter, var och en med olika elasticitet och inre stimulerande unika detaljer! TENGA Pocket är tillräckligt liten för att få plats i fickan och är perfekt i din väska när du är på resande fot.

TENGA Play Gel glidmedel medföljer, ingredienser: vatten, glycerin, karbomer, natriumpolyakrylat, metylparaben, natriumhydroxid.

Observera att dessa japanska strokers är designade som engångsprodukter.


Tenga Pocket Click Ball Stroker är redo att skickas till dig omgående med expressleverans.

Om Tenga Pocket Click Ball Stroker

Tenga Pocket Click Ball Stroker från Tenga hör hemma i kategorin onanileksaker och är ett populärt val bland användare som söker efter just onanileksaker. Vi jämför priset hos 2 svenska butiker — just nu från 55 kr — så att du slipper leta själv. Den här produkten passar dig som vill utforska onanileksaker — alla butiker vi länkar till skickar diskret utan synligt innehåll.

Prisutveckling

Senaste 30 dagarnas priser per butik (exkl. frakt).

För lite prishistorik för att rita en graf ännu — kom tillbaka om några dagar.

Vanliga frågor om Tenga Pocket Click Ball Stroker

Vad kostar Tenga Pocket Click Ball Stroker?
Priset varierar mellan 49 kr och 55 kr beroende på butik. Lägsta pris just nu är 49 kr.
Var är produkten billigast?
Tenga Pocket Click Ball Stroker är billigast hos BlushMe.se för 49 kr.
Finns den i lager?
Tenga Pocket Click Ball Stroker finns i lager hos 1 av 2 butiker just nu.
Hur rengör man produkten?
Rengör Tenga Pocket Click Ball Stroker med ljummet vatten och mild tvål eller ett rengöringsmedel avsett för onanileksaker. Låt torka helt innan förvaring. Följ alltid tillverkarens anvisningar på förpackningen.
Är den bekväm att använda?
Tenga Pocket Click Ball Stroker är utformad för komfort vid normal användning. Använd vattenbaserat glidmedel vid behov och börja försiktigt — avbryt om något känns obekvämt.
Hur lång är leveranstiden för produkten?
De flesta svenska butiker vi jämför skickar samma eller nästa vardag, med leverans inom 1–3 vardagar. Alla paket levereras diskret utan synligt innehåll.

Liknande produkter

Fler i Onanileksaker

Visa alla →

⭐ Lägsta pris någonsin

55 kr hos Sinful.se

Billigaste på Sinful.se