Thea The Premium Wireless Silicone Egg Vibrerande ägg
Lägsta pris 499 kr hos 2 butiker
Prisjämförelse från 2 butiker. Vi säljer inga produkter själva — du klickar vidare och slutför köpet hos återförsäljaren.
Diskret leverans · Köpet sker hos Vuxen.se — butiken ansvarar för frakt, retur och garanti

Snabbfakta
- Varumärke
- Grlpwr
- Material
- Silikon
- Kategori
- Glidmedel
- EAN
- 7340040403977
EAN: 7340040403977
Jämför priser
2 butiker — sorterat efter pris (exkl. frakt)
Köp sker hos respektive butik. Frakt, retur (minst 14 dagars ångerrätt enligt lag) och garanti hanteras av butiken enligt deras villkor.
- Bästa pris

Vuxen.se
Slut i lagerFri fraktLeverans: 1–3 vardagar
Produkten är tillfälligt slut i lager. Klicka på butiken för att bevaka lagerstatus eller se liknande alternativ.
Fri frakt över 799 kr (300 kr kvar)
Se pris →499 kr
fri frakt
Spara 60 kr! 
BlushMe.se
Slut i lagerFri fraktLeverans: 1–3 vardagar
Produkten är tillfälligt slut i lager. Klicka på butiken för att bevaka lagerstatus eller se liknande alternativ.
Till butik →559 kr
fri frakt
Prisjämförelse i korthet
- Här hittar du Thea The Premium Wireless Silicone Egg Vibrerande ägg till lägsta pris — 499 kr hos Vuxen.se.
- Jämför 2 butiker som säljer Grlpwr och få diskret leverans direkt hem.
- Du sparar upp till 60 kr genom att välja rätt butik.
Thea The Premium Wireless Silicone Egg Vibrerande ägg jämförs hos 2 butiker. Lägsta pris är 499 kr hos Vuxen.se, högsta 559 kr hos BlushMe.se — en prisskillnad på 60 kr.
Just nu är produkten slut i lager hos samtliga 2 butiker vi jämför.
Om produkten (från tillverkaren)
Thea är ett premiumägg med en trådlös fjärrkontroll. Den vackra svarta designen och de karakteristiska gyllene GRLPWR-detaljerna skapar en lyxig känsla som har blivit typisk för detta svenska premiummärke.
Thea har 10 vibrationsfrekvenser för din intima njutning. Den trådlösa fjärrkontrollen gör det enkelt att ändra inställningarna. Kontrollera stimuleringen själv, eller ge fjärrkontrollen till din partner för spännande lekar.
Tillverkad av doftfritt och ftalatfritt platinasilikon av medicinsk kvalitet som håller dina mest känsliga delar lyckliga och friska.
Ägget är IPX7 vattentätt och USB-laddningsbart.
För bästa upplevelse rekommenderar vi att du använder ett vattenbaserat glidmedel.
Sexleksaken levereras med en medföljande magnetisk USB-laddare och ett batteri för fjärrkontrollen.
Rengör produkten med en mild tvål eller en leksaksrengörare efter användning och låt den torka innan den förvaras.
Thea The Premium Wireless Silicone Egg Vibrerande ägg är redo att skickas till dig omgående med expressleverans.
Om Thea The Premium Wireless Silicone Egg Vibrerande ägg
Thea The Premium Wireless Silicone Egg Vibrerande ägg från Grlpwr hör hemma i kategorin glidmedel och är ett populärt val bland användare som söker efter just glidmedel. Vi jämför priset hos 2 svenska butiker — just nu från 499 kr — så att du slipper leta själv. Den här produkten passar dig som vill utforska glidmedel — alla butiker vi länkar till skickar diskret utan synligt innehåll.
Prisutveckling
Senaste 30 dagarnas priser per butik (exkl. frakt).
Ingen prishistorik tillgänglig ännu.
Vanliga frågor om Thea The Premium Wireless Silicone Egg Vibrerande ägg
- Vad kostar Thea The Premium Wireless Silicone Egg Vibrerande ägg?
- Priset varierar mellan 499 kr och 559 kr beroende på butik. Lägsta pris just nu är 499 kr.
- Var är produkten billigast?
- Thea The Premium Wireless Silicone Egg Vibrerande ägg är billigast hos Vuxen.se för 499 kr.
- Finns den i lager?
- Just nu är Thea The Premium Wireless Silicone Egg Vibrerande ägg slut i lager hos samtliga 2 butiker vi jämför.
- Hur rengör man produkten?
- Rengör Thea The Premium Wireless Silicone Egg Vibrerande ägg med ljummet vatten och mild tvål eller ett rengöringsmedel avsett för glidmedel. Låt torka helt innan förvaring. Följ alltid tillverkarens anvisningar på förpackningen.
- Är den bekväm att använda?
- Thea The Premium Wireless Silicone Egg Vibrerande ägg är utformad för komfort vid normal användning. Använd vattenbaserat glidmedel vid behov och börja försiktigt — avbryt om något känns obekvämt.
- Hur lång är leveranstiden för produkten?
- De flesta svenska butiker vi jämför skickar samma eller nästa vardag, med leverans inom 1–3 vardagar. Alla paket levereras diskret utan synligt innehåll.
Liknande produkter
Fler i Glidmedel



Bästa pris
499 kr hos Vuxen.se




