Teazers

Teazers Tongue Vibrator Klitorisvibrator

Lägsta pris 249 kr hos 2 butiker

Prisjämförelse från 2 butiker. Vi säljer inga produkter själva — du klickar vidare och slutför köpet hos återförsäljaren.

Diskret leverans · Köpet sker hos BlushMe.se — butiken ansvarar för frakt, retur och garanti

Teazers Tongue Vibrator Klitorisvibrator

Snabbfakta

Varumärke
Teazers
Material
Silikon
Kategori
Skönare Sex
EAN
8719934034976

EAN: 8719934034976

Jämför priser

2 butiker — sorterat efter pris (exkl. frakt)

Köp sker hos respektive butik. Frakt, retur (minst 14 dagars ångerrätt enligt lag) och garanti hanteras av butiken enligt deras villkor.

Prisjämförelse i korthet

  • Här hittar du Teazers Tongue Vibrator Klitorisvibrator till lägsta pris — 249 kr hos BlushMe.se.
  • Jämför 2 butiker som säljer Teazers och få diskret leverans direkt hem.
  • Du sparar upp till 50 kr genom att välja rätt butik.

Teazers Tongue Vibrator Klitorisvibrator jämförs hos 2 butiker. Lägsta pris är 249 kr hos BlushMe.se, högsta 299 kr hos Vuxen.se — en prisskillnad på 50 kr.

Finns i lager hos 2 av 2 butiker just nu.

Om produkten (från tillverkaren)

Upplev realistisk och fokuserad yttre stimulans med Teazers Tong Vibrator. Den naturtrogna, flexibla “tungan” är utformad för att efterlikna mjuka, precisa rörelser mot känsliga områden och ger en upplevelse som känns både medveten och följsam.

Den hudvänliga, mjuka silikonytan kombineras med ett stadigt grepp så att du enkelt kan styra tempo och vinkel. Oavsett om du föredrar långsamma, glidande rörelser eller lättare, snabbare beröring har du full kontroll över känslan. De olika vibrationslägena gör det enkelt att variera intensitet och hitta rätt rytm för stunden.

Designad för yttre användning med fokus på komfort och enkelhet. De intuitiva kontrollerna låter dig stanna i nuet utan distraktion, och USB-laddningen gör att den alltid är redo när lusten faller på. Perfekt för egen njutning och lekfull upptäckt.

  • Realistisk, rörlig tunga för orala känslor
  • Flera vibrationslägen för variation
  • Mjuk silikon med hudvänlig känsla
  • Stadigt grepp för precis kontroll
  • Fokuserad yttre stimulans
  • USB-uppladdningsbar
  • 10 vibrationslägen

Teazers Tongue Vibrator Klitorisvibrator är redo att skickas till dig omgående med expressleverans.

Om Teazers Tongue Vibrator Klitorisvibrator

Teazers Tongue Vibrator Klitorisvibrator från Teazers hör hemma i kategorin skönare sex och är ett populärt val bland användare som söker efter just skönare sex. Vi jämför priset hos 2 svenska butiker — just nu från 249 kr — så att du slipper leta själv. Den här produkten passar dig som vill utforska skönare sex — alla butiker vi länkar till skickar diskret utan synligt innehåll.

Prisutveckling

Senaste 30 dagarnas priser per butik (exkl. frakt).

Ingen prishistorik tillgänglig ännu.

Vanliga frågor om Teazers Tongue Vibrator Klitorisvibrator

Vad kostar Teazers Tongue Vibrator Klitorisvibrator?
Priset varierar mellan 249 kr och 299 kr beroende på butik. Lägsta pris just nu är 249 kr.
Var är produkten billigast?
Teazers Tongue Vibrator Klitorisvibrator är billigast hos BlushMe.se för 249 kr.
Finns den i lager?
Teazers Tongue Vibrator Klitorisvibrator finns i lager hos 2 av 2 butiker just nu.
Hur rengör man produkten?
Rengör Teazers Tongue Vibrator Klitorisvibrator med ljummet vatten och mild tvål eller ett rengöringsmedel avsett för skönare sex. Låt torka helt innan förvaring. Följ alltid tillverkarens anvisningar på förpackningen.
Är den bekväm att använda?
Teazers Tongue Vibrator Klitorisvibrator är utformad för komfort vid normal användning. Använd vattenbaserat glidmedel vid behov och börja försiktigt — avbryt om något känns obekvämt.
Hur lång är leveranstiden för produkten?
De flesta svenska butiker vi jämför skickar samma eller nästa vardag, med leverans inom 1–3 vardagar. Alla paket levereras diskret utan synligt innehåll.

Liknande produkter

Fler i Skönare Sex

Visa alla →

Bästa pris

249 kr hos BlushMe.se

Billigaste på BlushMe.se