Seven Creations

Vinyl P-Shape Vibrator No.1

Lägsta pris 119 kr hos 1 butik

Prisjämförelse från 1 butik. Vi säljer inga produkter själva — du klickar vidare och slutför köpet hos återförsäljaren.

Diskret leverans · Köpet sker hos SexleksakerOutlet.se — butiken ansvarar för frakt, retur och garanti

Vinyl P-Shape Vibrator No.1

Snabbfakta

Varumärke
Seven Creations
Mått
5 cm
Kategori
Skönare Sex

EAN: s:6da24fd5:SXOUTL-25837

Jämför priser

1 butik — sorterat efter pris (exkl. frakt)

Köp sker hos respektive butik. Frakt, retur (minst 14 dagars ångerrätt enligt lag) och garanti hanteras av butiken enligt deras villkor.

Prisjämförelse i korthet

  • Här hittar du Vinyl P-Shape Vibrator No.1 till lägsta pris — 119 kr hos SexleksakerOutlet.se.
  • Jämför 1 butik som säljer Seven Creations och få diskret leverans direkt hem.
  • Populärt val inom skönare sex — lager och frakt uppdateras löpande.

Vinyl P-Shape Vibrator No.1 jämförs hos 1 butik. Priset är 119 kr hos samtliga butiker just nu.

Just nu är produkten slut i lager hos samtliga 1 butiker vi jämför.

Om produkten (från tillverkaren)

Billig och prisvärd dildo med vibrator. En lite tjockare modell som är ca 5 cm i diameter. Naturliga former med tydligt ollon, vird i botten för att styra vibrationernas styrkaFärgHudfärgad, ljusMaterialPVCLängd på skaftet18,5 cmDiameter 5 cmMulti SpeedJaBatterityp2 Batterier AA

Om Vinyl P-Shape Vibrator No.1

Vinyl P-Shape Vibrator No.1 från Seven Creations hör hemma i kategorin skönare sex och är ett populärt val bland användare som söker efter just skönare sex. Eftersom vi jämför priser från flera svenska butiker kan vi hjälpa dig att hitta bästa möjliga pris. Den här produkten passar dig som vill utforska skönare sex — alla butiker vi länkar till skickar diskret utan synligt innehåll.

Prisutveckling

Senaste 30 dagarnas priser per butik (exkl. frakt).

Ingen prishistorik tillgänglig ännu.

Vanliga frågor om Vinyl P-Shape Vibrator No.1

Vad kostar Vinyl P-Shape Vibrator No.1?
Vinyl P-Shape Vibrator No.1 kostar 119 kr hos samtliga 1 butiker vi jämför.
Var är produkten billigast?
Vinyl P-Shape Vibrator No.1 är billigast hos SexleksakerOutlet.se för 119 kr.
Finns den i lager?
Just nu är Vinyl P-Shape Vibrator No.1 slut i lager hos samtliga 1 butiker vi jämför.
Hur rengör man produkten?
Rengör Vinyl P-Shape Vibrator No.1 med ljummet vatten och mild tvål eller ett rengöringsmedel avsett för skönare sex. Låt torka helt innan förvaring. Följ alltid tillverkarens anvisningar på förpackningen.
Är den bekväm att använda?
Vinyl P-Shape Vibrator No.1 är utformad för komfort vid normal användning. Använd vattenbaserat glidmedel vid behov och börja försiktigt — avbryt om något känns obekvämt.
Hur lång är leveranstiden för produkten?
De flesta svenska butiker vi jämför skickar samma eller nästa vardag, med leverans inom 1–3 vardagar. Alla paket levereras diskret utan synligt innehåll.

Liknande produkter

Fler i Skönare Sex

Visa alla →

Bästa pris

119 kr hos SexleksakerOutlet.se

Billigaste på SexleksakerOutlet.se