Xkin Secret Affairs Imani Medium Masturbator
Lägsta pris 199 kr hos 1 butik
⭐ Lägsta pris någonsin (30 dagar)Prisjämförelse från 1 butik. Vi säljer inga produkter själva — du klickar vidare och slutför köpet hos återförsäljaren.
Diskret leverans · Köpet sker hos Intima.se — butiken ansvarar för frakt, retur och garanti

Snabbfakta
- Varumärke
- Xkin
- Material
- TPE
- Mått
- 6 cm
- Kategori
- Onanileksaker
- EAN
- 8714273028679
EAN: 8714273028679
Jämför priser
1 butik — sorterat efter pris (exkl. frakt)
Köp sker hos respektive butik. Frakt, retur (minst 14 dagars ångerrätt enligt lag) och garanti hanteras av butiken enligt deras villkor.
Prisjämförelse i korthet
- Här hittar du Xkin Secret Affairs Imani Medium Masturbator till lägsta pris — 199 kr hos Intima.se.
- Jämför 1 butik som säljer Xkin och få diskret leverans direkt hem.
- Populärt val inom onanileksaker — lager och frakt uppdateras löpande.
Xkin Secret Affairs Imani Medium Masturbator jämförs hos 1 butik. Priset är 199 kr hos samtliga butiker just nu.
Finns i lager hos 1 av 1 butik just nu.
Om produkten (från tillverkaren)
Iman är den självsäkra skönheten från grannskapet som förvandlar vardagliga fantasier till något betydligt mer lockande. Med förförisk blick, kurviga former och en utstrålning som drar dig närmare utan ansträngning vet hon exakt hur man väcker begär. Hon är både lekfull och farligt frestande – den typen av fantasi som är omöjlig att ignorera när möjligheten väl står öppen framför dig.
Tillverkad i det exklusiva XKIN-materialet som ger en mjuk, följsam och naturtrogen känsla med realistisk struktur och behaglig flexibilitet. Materialet är dessutom kladdfritt för en bekvämare och mer lyxig upplevelse. Den generösa innerkanalen är designad för att ge intensiv stimulans och maximal njutning.
XKIN-serien kombinerar hög kvalitet med flera olika designer och fantasiteman, vilket gör det enkelt att hitta en favorit som passar just dina önskemål. Produkten är vattentät och enkel att rengöra efter användning.
På XKIN Hubs hemsida finns dessutom exklusivt videomaterial och innehåll kopplat till de olika modellerna för en ännu mer levande och inspirerande upplevelse.
Diameter: 6 cm
Invändig längd: 10 cm
Material: TPE
Ftalatfri: Ja
Vattentät: Ja
Rekommenderat glid: Vattenbaserat
Om Xkin Secret Affairs Imani Medium Masturbator
Xkin Secret Affairs Imani Medium Masturbator från Xkin hör hemma i kategorin onanileksaker och är ett populärt val bland användare som söker efter just onanileksaker. Eftersom vi jämför priser från flera svenska butiker kan vi hjälpa dig att hitta bästa möjliga pris. Den här produkten passar dig som vill utforska onanileksaker — alla butiker vi länkar till skickar diskret utan synligt innehåll.
Prisutveckling
Senaste 30 dagarnas priser per butik (exkl. frakt).
För lite prishistorik för att rita en graf ännu — kom tillbaka om några dagar.
Vanliga frågor om Xkin Secret Affairs Imani Medium Masturbator
- Vad kostar Xkin Secret Affairs Imani Medium Masturbator?
- Xkin Secret Affairs Imani Medium Masturbator kostar 199 kr hos samtliga 1 butiker vi jämför.
- Var är produkten billigast?
- Xkin Secret Affairs Imani Medium Masturbator är billigast hos Intima.se för 199 kr.
- Finns den i lager?
- Xkin Secret Affairs Imani Medium Masturbator finns i lager hos 1 av 1 butiker just nu.
- Hur rengör man produkten?
- Rengör Xkin Secret Affairs Imani Medium Masturbator med ljummet vatten och mild tvål eller ett rengöringsmedel avsett för onanileksaker. Låt torka helt innan förvaring. Följ alltid tillverkarens anvisningar på förpackningen.
- Är den bekväm att använda?
- Xkin Secret Affairs Imani Medium Masturbator är utformad för komfort vid normal användning. Använd vattenbaserat glidmedel vid behov och börja försiktigt — avbryt om något känns obekvämt.
- Hur lång är leveranstiden för produkten?
- De flesta svenska butiker vi jämför skickar samma eller nästa vardag, med leverans inom 1–3 vardagar. Alla paket levereras diskret utan synligt innehåll.
Liknande produkter
Fler i Onanileksaker
NyttVexor Masturbator Sucking, Thrusting & Vibration
Från
1 495 kr
✓ Fri frakt
1 butik
Nytt
Nytt
⭐ Lägsta pris någonsin
199 kr hos Intima.se




