Calexotics

Recharg. Kegel Ball Advanced

Lägsta pris 399 kr hos 1 butik

Prisjämförelse från 1 butik. Vi säljer inga produkter själva — du klickar vidare och slutför köpet hos återförsäljaren.

Diskret leverans · Köpet sker hos SexleksakerOutlet.se — butiken ansvarar för frakt, retur och garanti

Recharg. Kegel Ball Advanced

Snabbfakta

Varumärke
Calexotics
Material
Silikon
Kategori
Knipkulor & Geishakulor

EAN: s:6da24fd5:SXOUTL-423769

Jämför priser

1 butik — sorterat efter pris (exkl. frakt)

Köp sker hos respektive butik. Frakt, retur (minst 14 dagars ångerrätt enligt lag) och garanti hanteras av butiken enligt deras villkor.

Prisjämförelse i korthet

  • Här hittar du Recharg. Kegel Ball Advanced till lägsta pris — 399 kr hos SexleksakerOutlet.se.
  • Jämför 1 butik som säljer Calexotics och få diskret leverans direkt hem.
  • Populärt val inom knipkulor & geishakulor — lager och frakt uppdateras löpande.

Recharg. Kegel Ball Advanced jämförs hos 1 butik. Priset är 399 kr hos samtliga butiker just nu.

Just nu är produkten slut i lager hos samtliga 1 butiker vi jämför.

Om produkten (från tillverkaren)

Uppladdningsbar Kegelboll Advanced - Utformad för enkel användning. Lika enkel att rengöra som att använda. Denna produkt har en toppmodern minneskrets som återupptar den senaste funktionen som används. En variabel hastighetskontroll tar dig till höjden av glädjande nöje. Du hittar sensuell stimulans och kan välja mellan 12 funktioner som ger dig spännande element av vibrationer, pulser och eskalering. Upplev det ultimata sovrums äventyret! Denna produkt är vattentålig.Storlek 7X2,5 cm40 min användningstid på full effekt60 min användningstid på lägsta effektUppladdningsbart batteri / Laddas fullt på 60 minReselås, håll in knappen i 3 sek för att sätta på eller stänga avMinneschip som tar upp senaste funktionenMaterial silikon

Om Recharg. Kegel Ball Advanced

Recharg. Kegel Ball Advanced från Calexotics hör hemma i kategorin knipkulor & geishakulor och är ett populärt val bland användare som söker efter just knipkulor & geishakulor. Eftersom vi jämför priser från flera svenska butiker kan vi hjälpa dig att hitta bästa möjliga pris. Den här produkten passar dig som vill utforska knipkulor & geishakulor — alla butiker vi länkar till skickar diskret utan synligt innehåll.

Prisutveckling

Senaste 30 dagarnas priser per butik (exkl. frakt).

Ingen prishistorik tillgänglig ännu.

Vanliga frågor om Recharg. Kegel Ball Advanced

Vad kostar Recharg. Kegel Ball Advanced?
Recharg. Kegel Ball Advanced kostar 399 kr hos samtliga 1 butiker vi jämför.
Var är produkten billigast?
Recharg. Kegel Ball Advanced är billigast hos SexleksakerOutlet.se för 399 kr.
Finns den i lager?
Just nu är Recharg. Kegel Ball Advanced slut i lager hos samtliga 1 butiker vi jämför.
Hur rengör man produkten?
Rengör Recharg. Kegel Ball Advanced med ljummet vatten och mild tvål eller ett rengöringsmedel avsett för knipkulor & geishakulor. Låt torka helt innan förvaring. Följ alltid tillverkarens anvisningar på förpackningen.
Är den bekväm att använda?
Recharg. Kegel Ball Advanced är utformad för komfort vid normal användning. Använd vattenbaserat glidmedel vid behov och börja försiktigt — avbryt om något känns obekvämt.
Hur lång är leveranstiden för produkten?
De flesta svenska butiker vi jämför skickar samma eller nästa vardag, med leverans inom 1–3 vardagar. Alla paket levereras diskret utan synligt innehåll.

Liknande produkter

Fler i Knipkulor & Geishakulor

Visa alla →

Bästa pris

399 kr hos SexleksakerOutlet.se

Billigaste på SexleksakerOutlet.se